GERİ DÖN

Kargo & Teslimat

Ücretsiz Kargo: 200 TL ve üzeri siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz stokta mevcut ise kayıtlı teslimat adresinize saat 12:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir, saat 12:00 sonrası 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

 

Sanayi Tipi Cihazlar

Uzman teslimat ekibimiz teslimat tarihini onaylamak için sizinle iletişime geçecektir.

Makine, buzdolabı ve tüm paket eşyaların teslimi, binanın zemin kat girişine yapılacaktır. Asansör veya merdivenleri içermez. Müşteriler, sipariş edilen ürünlerin kapı aralıklarına ve tesislerine sığmasını sağlamaktan ve Taşıyıcının teslimatı tamamlamak için yeterli erişime sahip olmasını sağlamaktan sorumludur. Uymazsa veya taşıyıcı teslimat yapamazsa sorumluluk kabul edilmeyecektir. Durdurulmuş bir teslimattan kaynaklanan herhangi bir taşıma ücreti müşterinin sorumluluğundadır ve ek bir maliyete neden olabilir.

 

Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanılmamış ve orijinal ambalajında Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Lütfen doğrudan tedarikçilerimizden temin edilen uzun teslimat sürelerine sahip bazı ürünlerin ve büyük veya hacimli ürünlerin yeniden stoklama ücretine tabi olabileceğini unutmayın. Daha ayrıntılı bilgi için Hüküm ve Koşullarımıza bakın. Daha ayrıntılı bilgi için Hüküm ve Koşullarımıza bakın.

İADE ŞARTLARI

14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Amesso geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

Destek için destek@amesso.com adresine e-posta gönderebilirsiniz veya 0850 562 8190 numaralı telefonu arayarak Amesso Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.