GERİ DÖN

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat için ne kadar ücret ödenir?
Kargo ücretimiz tüm siparişler için Türkiye'nin her yerine 200 TL (kdv hariç) üzeri bedavadır.

Kapıda nakit ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekir mi?
Maalesef şuan için kapıda ödeme seçeneğimiz mümkün değildir.

Kargom ne zaman ulaşır?
Siparişleriniz temin süresine göre kargoya teslim edilir. Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra Yurtiçi Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir. Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Kargomu nasıl takip edebilirim?
Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı  e-mail göndereceğiz. E-mailin içerisindeki kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Siparişimi farklı bir adrese gönderebilir miyim? Fatura adresimden farklı bir adrese ürün teslim edebilir misiniz?
Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesi için belirleyeceğiniz adres, ev adresi, iş adresiniz ya da bir arkadaşınızın adresi olabilir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Kargom hangi kargo şirketi ile gönderilecek?
Siparişinizi verirken Yurtiçi Kargo seçeneği sunulmaktadır. Şuan için Yurtiçi kargo şirketi ile gönderim yapılacaktır. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Lütfen hasarlı kargoları teslim almayınız ve bizimle iletişime geçiniz. Seçtiğiniz kargo haricinde hiçbir kargo yetkilisine fatura tutarı ile ilgili ödeme yapmayınız. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.

Hangi günlerde teslimat yapılır? Resmi tatillerde teslimat yapılıyor mu?
Teslimatlar çalışma günleri dahilinde hafta içi yapılmaktadır. Resmi tatillerde ve hafta sonlarında teslimat yapılamamaktadır.

Teslimat sırasında evde yoksam başkası paketimi alabilir mi? Teslimat sırasında kimse yoksa ne yapılmalı?
Adrese teslimat seçeneğimizde paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Kimlik ibrazı istenecektir ve soyadı tutarlılığı gerekmektedir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir. Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

Yurt dışına teslimatınız var mıdır?
Maalesef yurt dışına teslimatımız şu an için mümkün değildir.