GERİ DÖN

Hakkımızda

Amesso, endüstriyel mutfak sektöründe dünyanın önde gelen marka, ürün ve hizmetlerini tek bir çatı altında birleştirerek bu alanda kullanıcılarına online satış sunan ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş Türkiye’nin e-ticaret hizmet sağlayıcısıdır.

Ürün çeşitliğiyle dikkat çeken ve herkesin kolayca ulaşabileceği Amesso, kullanıcılarına hem zaman açısından hem de maddi açıdan tasarruf sağlıyor. Başta Winterhalter markası olmak üzere; dünya çapında bilinen yaklaşık 36 tane markanın da ürünlerini bünyesinde barındırıyor. Bu markalara ait ürünlerin satışı, montajı ve bakımları Amesso tarafından yapılmaktadır.

Amesso; online satış sürecinde kalite, satış ve satış sonrası hizmetleriyle müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Hızla ve sürekli küreselleşen dünyada, inovasyon süreciyle kendisini yenilemektedir.

İhtiyaca uygun ürün seçenekleri ile fark oluşturan Amesso; yüksek performansla çalışıp, en az hata ve en yüksek kalite ile iş yapmayı kendine ilke edinerek, bu bağlamda siz müşterilerimize karşı sorumluluk sahibi ve memnuniyet odaklı bir online satış platformudur.