"200 TL" VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

GERİ DÖN

Bulaşık Yıkama Makineleri

Pırıl pırıl temiz tabaklar, yemek ve konukseverliğin tüm sektörlerinde gereklidir, bu nedenle ticari bir bulaşık makinesi genellikle profesyonel mutfağın en önemli cihazlarından biridir. 

Zamandan ve emekten tasarruf etmek için tasarlanan bu güçlü makineler, tabaklarınızı, kaselerinizi ve mutfak eşyalarınızı kusursuz bir şekilde temiz ve servise hazır halde bırakır. Bu seçim, personel kantinleri veya kafeteryalar gibi toplu yemek yerlerine kadar en küçük köy kafeleri için uygun endüstriyel bulaşık makineleri içerir.

Sizin için doğru bulaşık makinesini bulma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Bulaşık makineleri seçeneklerine için göz atın

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

rating

Classeq D500 Bulaşık Makinesi

Stokta Var

114.092,40 ₺ (KDV Dahil)

95.077,00 ₺ (KDV Dahil)

Classeq D500 Tezgahaltı Bulaşık Makinesi Kullanımı kolay endüstriyel bulaşık makinesi. Basit kontrol paneli, çıkarılabilir bileşenler ve güvenilir, temiz sonuçlar. Kompakt, önden yüklemeli bulaşık makinemiz akıllı yazılım, su tüketimini, sıcaklığını, kimyasal seviyelerini ve yıkama devrini süre..

rating

Classeq P500 Giyotin Bulaşık Makinesi

Ön Sipariş

183.433,20 ₺ (KDV Dahil)

152.861,00 ₺ (KDV Dahil)

Classeq P500 Tabak Giyotin Bulaşık Makinesi Düz veya köşe çalışma için uygun yüksek hacimli dijital bulaşık makineleri, P500A makineleri saatte 720 plakayı yıkayabilir. 39 litrelik yıkama tankı ile daha az su tüketimi, en aza indirilmiş işletme maliyetlerini garanti eder. Sürekli kapak temiz v..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)