"200 TL" VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

GERİ DÖN

Bardak Yıkama Makineleri

Bardak yıkama makineleri, cam bardakların temizlenmesi için harcanan zamanı önemli ölçüde azaltır. Bu güçlü makineler, pırıl pırıl temiz bardaklar çıkarmak için akıllı mühendislik kullanır.

Endüstriyel bardak yıkama makineleri, yerçekimi tahliye veya tahliye pompası konfigürasyonlarında mevcuttur ve kablo tesisatı gerektirebilir. Rehberlik için bir bardak yıkama kılavuzu seçmeyi okuyun.

Kullandığınız bulaşıklara özel olarak geliştirilmiştir. Farklı makine ebatları sayesinde kendi mekân koşullarınıza optimum uyum sağlar. Sezgisel kullanımı, tasarruflu işletimi ve yüksek verimliliğiyle etkileyici: Winterhalter UC serisi. Göreviniz parlayan bardaklar, temiz bulaşıklar, lekesiz çatal-kaşık-bıçaklar.

 

Arkasındaki fikir: Tamamen talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda. Hangi sektörde olursa olsun. Dünyanın neresinde olursa olsun. Hepsi bir yerde. Sonunda size özel bir çözüm geliştirilecek şekilde yapılandırılır. Rüyalarınızdaki makine.

Sizin için doğru bulaşık makinesini bulma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Bardak makineleri seçeneklerine için göz atın

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

rating

Classeq G350 Bardak Makinesi

Ön Sipariş

93.632,40 ₺ (KDV Dahil)

78.027,00 ₺ (KDV Dahil)

Classeq G350 Tezgahaltı Bardak Makinesi Kullanımı kolay endüstriyel bulaşık makinesi. Basit kontrol paneli, çıkarılabilir bileşenler ve güvenilir, temiz sonuçlar.Kompakt, önden yüklemeli bardak yıkama makinemiz her baskette 25 adete kadar büyüklükte bardak yüklenebilir. Ayrıca akıllı yazılım, s..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)