GERİ DÖN

Korona Virüs : Winterhalter İle Güvenli Taraftasın

Koronavirüs salgını şu anda hepimize büyük zorluklar sunuyor. Mevcut durumda, bu nedenle, size netlik ve en önemli bilgileri sağlamak bizim için özellikle önemlidir.


 Tüm Winterhalter bulaşık makineleri için DIN Spec 10534'e uygun hijyen sertifikaları mevcuttur. Bu, doğru şekilde çalıştırılan Winterhalter makinelerinde yeterli dozda uygun deterjan kullanılarak yıkamanın koronavirüs açısından güvenli olduğu anlamına gelir.


Makinelerimizdeki yıkama koşulları, yalnızca yağ, nişasta, proteinler vb. gibi inatçı kirleticilerin uzaklaştırılmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda koronavirüsler ve grip virüsleri dahil olmak üzere potansiyel olarak patojenik zarflı virüslerin güvenilir şekilde etkisizleştirilmesini sağlar.


DIN SPEC 10534:2012-08'in mikrobiyolojik ve hijyenik gereksinimleri, bulaşık makinelerimiz tarafından güvenilir bir şekilde karşılanmaktadır. Özellikle kontamine bulaşıkların dikkatli bir şekilde ele alınmasıyla ilgili olarak, yerel hijyen kavramlarıyla (HACCP yönetmeliği dahil) başarılı bir şekilde eşleştirildiğinde, mutfakta mikropların yayılması bu nedenle son derece verimli bir şekilde kısıtlanabilir.

Robert Koch Enstitüsü de hijyen önlemleri için bir tavsiye yayınladı. Bu, kirlenmiş bulaşıkların "her zamanki gibi" temizlenebileceğini belirtir.


Başka sorularınız varsa lütfen bize info@winterhalter.com.tradresinden e-posta gönderin.

 

Sizin için en iyisini diliyoruz. Mevcut durumla iyi bir şekilde başa çıkacağınızı umuyoruz ve her şeyden önce SAĞLIĞINIZ İÇİN EN İYİSİNİ DİLERİZ!