"200 TL" VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

GERİ DÖN

Victoria Ardunio Prima

Çok yönlü & Eklektik
 
Prima'ya hoş geldiniz,

Tek Gruplu Espresso Kahve Makinesi

Her Yere ve Her Zaman Kullanmaya Hazır

Victoria Ardunio kahve deneyimi.


Bu şekilde adlandırdık çünkü bunun yeni bir sınıra doğru ilk adım olduğuna ve birçok sınırı aşacağına inanıyoruz. Espresso kahve hazırlamanın ve tadını çıkarmanın yeni bir yoludur. Kahve işini planlayan baristalara, müşterileri için huzurlu bir kahve deneyimi arayan ve sunmak isteyen kavuruculara, evde bile yüksek kaliteli espresso isteyen profesyonellere ve tüm uluslararası kahve severler topluluğuna adanmıştır.


Kahve deneyimini yeni bir yaşam tarzına ve algılamaya açılan çok yönlü ve eklektik bir kahve makinesidir.


Çok Yönlü

Victoria Ardunio’nun en yeni ve en kompakt makinesidir. Prima, yeni bağlamlara ve ayarlara kolayca uyum sağladığından benzersiz bir çok yönlülük ile yüksek kalite standartları garanti eden profesyonel bir espresso kahve makinesidir.


Sınırsız kahve deneyimi için

Prima'dan önce, bir Victoria Ardunio hiç bu kadar esnek ve uyarlanabilir olmamıştı! Küçük çalışma alanlarına tam olarak sığar. Yeni başlayanlar ve tanınmış işletmeler, profesyonel ve ev kullanımı, kahvenin ana etkinlik olmadığı durumlarda bile görünümü, pop ve şık atmosferleri sıklıkla değiştiren özel butikler için idealdir. Her tarz ve her durum için her zaman size uyan bir Prima vardır!


Eklektik

Günümüzde tasarım, detayların ve farklılığın araştırılmasıdır. Prima aynı kalırken dönüşebilir ve ekletizm kavramı ile kusursuz bir şekilde eşleşir. İçinde bulunduğu ortama ve alanlara göre değişebilir, ancak görünümünü değiştirerek ve mevcut eğilimleri yorumlayan yeni renkler ve dokular ekleyerek mevsimsel olarak da değişebilir.


Tasarım ve kişilik

Özel bir elbise veya moda aksesuarı gibi benzersiz bir erişilebilir cazibe fikri için birçok görselle, PRIMA birçok renkte ve özel sürümlerde mevcuttur.
  
KOMPAKT VE SÜRDÜRÜLEBİLİR

Paslanmaz çelik gibi dirençli ve yüksek termal verimli malzeme kullanımının boyutu ve seçimi, PRIMA'nın her türlü kullanıma uyum sağlamasına ve su ve ısı dağılımını sınırlamasına olanak tanır. Tasarım, uygulanan teknolojiler ve bileşenlerin yalıtımı, çevresel etkiyi azaltmaya katkıda bulunur ve PRIMA'yı özgün, sürdürülebilir bir makine haline getirir.
İleri teknoloji, yüksek verimlilik
   
 Sınırsız sürdürülebilirliğin sırrı