GERİ DÖN

Neden VITAMIX?

Akıllı Yatırım

İsraf edecek malzemeleriniz, eğitmek için zamanınız veya yakacak paranız yok. Ekipmanınız her seferinde ilk seferindeki gibi mükemmel şekilde çalışmalıdır. Çünkü mutfağınızdan çıkan her tabak ve döktüğünüz her içeceğin üzerinde adınız var. Ve itibarınız söz konusu olduğunda, yanınızda en iyi şekilde çalışmaya ihtiyacınız var.


Güçlü Bir Yatırım

Sizin gibi biz de uzun saatler hakkında bir iki şey biliyoruz. Bu, uzun vadede yanınızda olacak tek parça ekipmandır. Yemek veya içecek hazırlamak isterseniz her zaman yanınızda güven ile bulunacak Blenderiniz ile tanışın.


İşinizi Kolaylaştırın

Sezgisel kontroller, eğitim için harcanan daha az zaman anlamına gelir ve daha hızlı karışımlar, gelişmiş hizmet hızı ve mutlu, tekrar eden müşteriler anlamına gelir. Vakit nakittir. İkisinden de daha fazlasını yapalım.

 

Becerilerinizi Ortaya Çıkarın

Vitamix blenderlar en az 12 mutfak tekniği uygulayabilir (ancak birkaç tane daha bulabileceğinizden eminiz). Bu hassasiyetle her dokuyu, her malzemeyi, her sıcaklığı tek bir makinede keşfedebilirsiniz.


Hayal Gücü

Güçlü motorlarımız, tam meyveli smoothielerden taze öğütülmüş baharatlara kadar her şeyi yapma becerisiyle yiyecek ve içecek operasyonlarında başarılıdır. Beygir gücümüz sizi nereye götürecek?

 

Sadece En İyisi

Profesyonel mutfaklarda en sevilen cihaz mıyız? Meslektaşlarınızın Vitamix makineleri hakkında söylediklerini ve neden dokuz yıldır Sınıfının En İyisi seçildiğimizi görün.

 

Sınıfın En İyisi

Vitamix blenderlar, 2007'den bu yana toplam 25 ödülle Foodservice Equipment & Supplies dergisinin okuyucuları tarafından arka arkaya dokuz yıl boyunca Sınıfının En İyisi seçildi. Ödüller, sektör üreticilerini üstün değer sağlayan ürün veya hizmetlerle ödüllendiriyor ve katılımcılardan şirketleri şu konularda değerlendirin: ürün kalitesi, ürün değeri, ürün tasarımı ve estetiği, hizmet ve destek, satış temsili, ürün envanteri ve bulunabilirliği ve ürün bilgilerine erişilebilirlik.